Beka Mutfak Olarak
Üstün kaliteli materyal ile üstün ürün üretir

Sektöre 2013 yılında girmiş olup; kısa sürede sektöre en iyi ve en kısa sürede cevap veren,söz sahibi bir firma olma yolunda mesafe kat etmiştir.

Genç, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla hızlı ve gelişken teknolojiden yararlanarak disiplinli çalışma ile projede – imalatta – montajda – satışta ve satış sonrası servise kadar hizmetleri ile sektörde sağlam bir yer edinmiştir.

  • Planlama
  • Ölçüm
  • Tasarım
  • Projelendirme
  • Uygulama
  • Ürün Desteği
beka-mutfak-hakkimizda-gorsel-1
beka-mutfak-hakkimizda-gorsel-2
,,
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çağdaş ve alternatif çözümleri ile Kafeterya, Hastane, Fastfood, kantin, restorant, sosyal tesis, şantiye ve birçok özel işletmenin mutfak ihtiyaçlarına uluslararası uygunluğu ve taviz vermediği kalitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Yılmaz Sungur
Firma Sahibi & CEO
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1
Beka Mutfak Olarak
Vizyonumuz

Globalleşen dünya içerisinde şirketimizi parçalanamaz bir bütün haline getirerek, uluslararası boyutta sayılı firmaların arasında yerimizi almak ve standardı ve kalite çizgisini belirleyen yegane firma olmaktır.

Beka Mutfak Olarak
Misyonumuz

En önemli yatırımın insana olduğu bilinci ile Kaliteden ödün vermeyerek , günümüzün bütün teknolojik imkanlarından faydalanarak , müşteri isteklerinide göz önünde bulundurmak, sektör ve ulusal alanda öncü bir firma yolunda ilerlemektir.

Partnerlerimiz
Bizi Tercih Eden Partnerlerimiz
Çözüm ortaklığı, projelendirme ve satış sonrası destek konusunda bizimle çalışmayı seçmekten memnuniyet duyan partnerlerimizden bazıları...
kasibeyaz
faruk-gulluoglu
ozsut
hd-iskender
kahvedunyasi
papaganli
memorial
donerix
sembol-ocakbasi
harla
kuzubeyi
blackjrburger
leventborek
bulentborek